PARDOŠANA Apbūvējams zemes gabals, Gorlitz, Salzgitter, Vācija, Zgorzelec Poland

PARDOŠANA - Cod. 13130

  • Tips: Apbūvējams zemes gabals
  • Platība: 40000 m²
  • Istabu skaits: 0
  • Stavs: 0

Excellent attīstībai !!
Jūsu vācu un / vai Poliju asociējas būtu ieinteresēti komercreģistrā zemes ceļiem, kas ir pašlaik pieejama.
ATRODAS:
Zemes trakta atrodas četrus hektārus Zgorzelec, netālu Lagow, un ir četri Km no Vācijas pierobežas pilsētā Gorlitz.
Vairs apkalpo Vācijas vai Polijas iestādes, robežšķērsošana nekomplicētu bez apstāšanās un lielisku ceļa savienojumus uz Vāciju.
Lielisku iespēju investīcijām:
Zemes trakta atrodas mazāk nekā vienu kilometru no esošas labi zināms un plaukstošu tirgus. Augsti novērtētais komercsabiedrības, piemēram, Real, Vācijas lielveikalu, Carfor Francijas Supermarket, The Plaza no Izraēlas, Costorama angļu, Leroy Merlin franču, The Eden centrs poļu, kā arī Kouflan Vācijas lielveikalā zelt šajā komerciāli izveidotā biznesa jomā. Cienījama uzņēmumiem un plaukstoša tirgus padara šo zemi trakts galvenais nekustamā īpašuma ieguldījumu.
Tuvu kulturāli daudzveidīgā sabiedrībā, šis gabals nekustamo īpašumu ir noteikts attīstībai. Šī īpašuma atrašanās vieta padara to galvenais biznesa vai komerciālo izaugsmi ar pieņemto komerciālo satiksmi. Commercial attīstība ir sākusies atrodas tuvu šai bloka zemes, padarot to perfektu tūlītējai pārstrukturēšanai, lai apmierinātu pircēju.
Cenu pārdot:
Pērk tiesības kādu nekustamo īpašumu, ir viens no svarīgākajiem lēmumiem, kas var veikt, un šis gabals īpašumu būs lielisks ieguldījums izvēle. Zemes bloks ir gatavs pārdot, kā arī par saprātīgu cenu un attīstīta; bez šaubām peļņu investors.
Ideāls iepirkšanās centru vai biroju kompleksa, un daudzveidīga pietiekami mazumtirdzniecību, šis īpašums ir gatavs pircējs nekavējoties īpašumā un sāk savu projektu. Šo zemi, šķiet, fit ļoti labi ar saviem aktīvajiem interesēm Polijā, un kā papildus jūsu īpašumu Vācijā.

Interesi par šo īpašumu


Reklāmas ievietojis Private
Es vēlētos saņemt jaunumus par līdzīgiem piedāvājumiem
Piekrītu personīgu datu apstrādei*
Atcelt
  1. Iestatījumi

    Lai labāk izmantot Realigro mājas lapā, iestatiet savas preferences attiecībā uz valodu, valūtu, kvadrātmetru vai sq ft

    Uzstādīt tagad Nerādīt atkal
BB